KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929239
nr 1492 9239
Carl-Ivar Öfverbeck
(1899-1976), Sverige
Oljemålning, Carl-Ivar Öfverbeck (1899-1976). Signerad, Vinterlandskap. Olja på duk, 44x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x79 cm
Carl-Ivar Öfverbeck, svensk bildkonstnär född 1899, död 1976.
Utrop:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:23:29
Carl-Ivar Öfverbeck
Läs mer om Carl-Ivar Öfverbeck